O Nas

Nasze biuro powstało w 2001 roku pod nazwą „Usługi Księgowe” a w roku 2007 zostało zmieniło nazwę na „Biuro Rachunkowe Actarius”. We wrześniu 2015 roku jednoosbowa działalność gospodarcza została przekształcona w spółkę komandytową. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych nr 1362/96 oraz  certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów nr 51601/2011 oraz nr 68228/2014 . Posiadamy również ubezpieczenie .

Jesteśmy biurem stawiającym na rozwój i nowoczesność. Dowodem na to jest korzystanie z programu CDN OPT!MA oraz innych programów komputerowych usprawniających naszą pracę oraz przyspieszających wykonanie danej usługi. Dzięki temu nasz Klient może liczyć na szybką i profesjonalną obsługę. Ponadto jesteśmy otwarci na komunikację z naszymi Klientami drogą internetową co powoduje, że zawsze i szybko może on uzyskać niezbędne informacje. Korzystamy z elektronicznej wymiany dokumentów z klientem.

Każdy nasz klient otrzymuje gratis dostęp do programu do fakturowania IFaktury24.

Posiadamy oprogramowanie „ Pulpit Menadżera” , dzięki któremu nasi klienci mają dostęp zdalny do:

  • Zapisów księgowych
  • Kadrowych
  • Płacowych,
  • Znajdą tam również informację o obliczonych podatkach jak i innych zobowiązaniach budżetowych.
  • Mogą również drukować zestawienia i wszelkiego rodzaju raporty, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób mogą sprawdzić sytuację finansową swojej firmy bez konieczności wychodzenia z domu.

Po zalogowaniu się do systemu poprzez naszą stronę internetową mają pełnych dostęp do informacji o swojej firmie.

Ponadto każdy klient , który podpisze z nami umowę otrzymuje dostęp do programu do fakturowania , który daje możliwość:

  • Wystawiania faktur z godnie z aktualnym rozporządzeniem Ministra Finansów
  • Tworzenia bazy kontrahentów

Główną zasadą obowiązującą nasze biuro we współpracy z Klientami jest partnerstwo w interesach, a sukces Klienta jest naszym priorytetem.

Mamy pełne doświadczenie w budowaniu systemów rachunkowości w spółkach kapitałowych, wdrażaniu procedur księgowych i administracyjnych. Preferujemy różne formy współpracy :

  • Księgowość może być prowadzona na naszych systemach

  • Księgowość może prowadzić na systemie klienta poprzez połączenie zdalne

 To Ty decydujesz jaka forma współpracy jest dla Ciebie wygodniejsza !!.

Współpracujemy zarówno z małymi firmami jaki i dużymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi. Wieloma z naszych firm współpracujemy od początku ich istnienia. Są to zarówno firmy produkcyjne jak i handlowe. Obsługujemy również firmy podlegające badaniu biegłego rewidenta. Nasi klienci przeszli wiele kontroli skarbowych jak i kontroli ZUS – wszystkie zostały zakończone sukcesem.

Nasza kadra to zespół zarówno doświadczonych księgowych z wieloletnim stażem jak i młodych ambitnych osób, które doradzą w każdym temacie.

Po podpisaniu umowy do każdego klienta zostaje przypisany indywidualny opiekun, który odpowie na wszystkie Państwa wątpliwości jak również zaproponuje najbardziej optymalne rozwiązania podatkowe dla Państwa firmy.

Współpracujemy z doświadczonymi doradcami podatkowymi i prawnikami dzięki czemu nasz klient może liczyć na kompleksową obsługę prawno – księgową.

W związku ze zmieniającymi się przepisami odnośnie prawa, rachunkowości i podatków nasi pracownicy na bieżąco uczestniczą w szkoleniach, kursach, uzupełniając wiedzę nowymi przepisami w zakresie podatków i księgowości. Dzięki temu jesteśmy w stanie proponować najlepsze i najatrakcyjniejsze rozwiązania podatkowe i rachunkowe. Zapewniamy Cię, że powierzając nam swoje dokumenty możesz liczyć na pełną tajemnicę służbową oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych. Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny dlatego możesz być pewien, że będziemy w pełni dyspozycyjni oraz dostosujemy się do Twoich potrzeb. Dzięki współpracy z nami swój cenny czas możesz przeznaczyć na rozwój firmy a nie na „papierkową robotę” ponadto nie ponosisz nadmiernych kosztów na dział księgowy oraz nie odpowiadasz za błędy księgowych.

Przyjdź na niezobowiązujące spotkanie do naszego biura. Przedstawimy Ci naszą ofertę, wskażemy możliwości współpracy.

Po podpisaniu umowy łatwy i ciekawy sposób przybliżmy Ci podstawowe obowiązki przedsiębiorcy oraz otrzymasz od nas „ pakiet przedsiębiorcy” gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacji dotyczące obowiązków fiskalnych jak i innych obowiązków budżetowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, możesz nam zaufać, na pewno Cię nie zawiedziemy.